Thinkking

Krótki opis klienta

Firma Thinkking to nasz klient, dla którego wcześniej opracowaliśmy stronę internetową. Paweł Kowalewski, doświadczony ekspert w dziedzinie szkoleń, pełni rolę twarzy firmy. Jego sylwetka w branży szkoleniowej, zwłaszcza w obszarze negocjacji, jest dobrze znana. Thinkking specjalizuje się w dostarczaniu programów szkoleniowych, które znacząco podnoszą efektywność zespołów w dziedzinie negocjacji i sprzedaży. Zespół Thinkking skupia się na oferowaniu innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych dla dużych firm, dostosowanych do potrzeb klientów i wspierających rozwój umiejętności negocjacyjnych w biznesie.

Wyzwanie/cel

Celem firmy Thinkking, było zbudowanie rozpoznawalności marki na tle osobistej renomy właściciela. Poprzez komunikację w mediach społecznościowych, głównym celem było wywołanie potrzeby przeprowadzenia audytu procesów biznesowych, a następnie zachęcenie do skorzystania z oferowanych szkoleń. Głównym celem było także edukowanie i budowanie zainteresowania oferowanymi usługami, skoncentrowanymi na rozwijaniu umiejętności negocjacyjnych oraz poprawie efektywności w biznesie.

Nasze rozwiązania

W ramach naszych rozwiązań dla firmy Thinkking, wprowadziliśmy szczegółową analizę potrzeb rynku oraz wiedzy konkurencyjnej, obejmującą także analizę konkurencji. Na tej podstawie precyzyjnie określiliśmy cykle tematyczne, wartości i przewagi konkurencyjne. Wybraliśmy dwa kluczowe media społecznościowe, LinkedIn i Facebook, zważywszy na obecność grupy docelowej. Ze względu na charakter LinkedIn, aktywnie zaangażowaliśmy klienta w regularne publikacje na profilu osobistym, co skutkowało wzmocnieniem przekazu profilu firmowego oraz poszerzeniem zasięgu.

Korzyści

Dzięki precyzyjnie opracowanej strategii komunikacji, treści publikowane przez Thinkking trafiają bezpośrednio do swojej kluczowej grupy docelowej. Ponad 65% obserwujących firmę na LinkedIn to osoby pełniące kluczowe role, takie jak dyrektorzy, menadżerowie oraz członkowie kadry zarządzającej. Regularna i angażująca komunikacja znacząco zwiększyła zapamiętywalność marki Thinkking, co z kolei zwiększyło szanse na skorzystanie z oferty.

Skontaktuj się z nami TEST

Masz pytanie lub jesteś zainteresowany współpracą z nami? Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego, bądź odwiedzenie naszego biura.

Wypełnij formularz