Sklep internetowy – Stelge

Dla klienta, który zajmuje się sprzedażą rolet plisowanych stworzyliśmy stworzyliśmy estetyczny i funkcjonalny sklep internetowy, który spełnia oczekiwania klienta. Praca nad tym projektem była dla nas satysfakcjonująca. 

Wyzwanie/cel

Klient zwrócił się do nas z wyzwaniem stworzenia efektywnego sklepu internetowego, który umożliwi sprzedaż rolet online oraz zapewni użytkownikom możliwość personalizacji produktów poprzez konfigurator. Zależało mu na tym, aby strona pomimo dużej ilości informacji była przedstawiona w sposób klarowny i zrozumiały dla użytkownika.

Nasze rozwiązania

Pierwszym krokiem było stworzenie intuicyjnej architektury informacji na stronie. Ważnym aspektem naszej strategii było zapewnienie klarowności i przejrzystości informacji oraz dostępnych produktów. Wdrożyliśmy rozbudowane kategorie, które pozwalają użytkownikom szybko odnaleźć się w ofercie sklepu. Rozbudowane opisy na kartach produktów zostały uzupełnione o wszystkie niezbędne informacje pozwalające użytkownikom zapoznać się z produktem w łatwy sposób. Dużą wagę przywiązaliśmy również do wariantowości oferty.

 

Konfigurator

Jednym z kluczowych rozwiązań, które wdrożyliśmy dla naszego Klienta, był innowacyjny konfigurator rolet. Narzędzie pozwala użytkownikom spersonalizowanie plisy zgodnie z ich indywidualnymi preferencjami i potrzebami. Dzięki niemu klienci sklepu Stelge mogą w łatwy i intuicyjny sposób dostosować swoją roletę do konkretnych wymiarów okna oraz preferowanego stylu. Konfigurator jest niezwykle łatwy w obsłudze, co sprawia, że proces tworzenia rolety jest szybki i przyjemny.

Korzyści

Dzięki stworzeniu efektywnego sklepu internetowego oraz innowacyjnego konfiguratora atrakcyjność oferty znacznie wzrosła. Intuicyjna architektura informacji na stronie oraz łatwość obsługi narzędzia do personalizacji plis sprawia, że użytkownicy mogą szybko sprawnie znaleźć interesujące ich produkty. Wdrożone przez nas rozwiązania  pozwoliły nie tylko podnieść atrakcyjność oferty produktowej, ale również zwiększyć zaangażowanie klientów sklepu oraz poprawić doświadczenie zakupowe.

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie lub jesteś zainteresowany współpracą z nami? Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego, bądź odwiedzenie naszego biura.

Wypełnij formularz