Rent a Fun

Krótki opis klienta

Rent a Fun to rewolucyjna firma, której misją jest ułatwienie dostępu do najlepszych produktów rozrywkowych. Poprzez innowacyjny model wynajmu długoterminowego umożliwiają swoim klientom testowanie produktów bez nadmiernego obciążenia budżetu. Jako firma przyjazna środowisku, inspirują swoich klientów do życia w koncepcji eco-sharing.

Wyzwanie/cel

Głównym celem klienta jest stworzenie solidnego fundamentu przed rozpoczęciem kampanii SEM. Chcą być postrzegani jako marka oferująca wysokiej jakości produkty, ale także aktywnie wspierająca ideę eco-sharingu i zrównoważonego podejścia do konsumpcji. Celem było zbudowanie świadomości firmy na rynku i społeczności jako bazy osób, do których można kierować reklamy.

Nasze rozwiązania

Jako agencja budujemy wokół marki świadomą społeczność, zaangażowaną w tematy ekologii oraz eco-sharingu. Wdrażamy strategie, które mają na celu zwiększenie świadomości klientów na temat wynajmu sprzętu oraz korzyści płynących z testowania produktów przed zakupem. Kreujemy usługę wynajmu sprzętu jako trend wpisujący się wartości grupy docelowej. Wprowadzamy także cykle tematyczne tj. porady dotyczące spędzania czasu ze znajomymi oraz inspiracje do aktywnego korzystania z wynajmowanego sprzętu.

Korzyści

Zbudowaliśmy bazę potencjalnych klientów, którzy stanowią fundament dla przyszłych kampanii remarketingowych. To pozwoli na bardziej efektywny start oraz kierowanie reklam do już zainteresowanej grupy odbiorców. Co więcej, poprzez kształtowanie wizerunku Rent a Fun jako przyjaciela, kumpla towarzyszącego w ważnych chwilach i momentach rozrywki, marka zyskała większą rozpoznawalność oraz lojalność klientów. Nasze działania także przyczyniły się do zwiększenia świadomości o istnieniu marki na rynku, co jest kluczowe dla dalszego rozwoju biznesu i budowania stabilnej pozycji w branży.

Skontaktuj się z nami TEST

Masz pytanie lub jesteś zainteresowany współpracą z nami? Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego, bądź odwiedzenie naszego biura.

Wypełnij formularz