Irbud

Krótki opis klienta

Irbud to firma budowlana i deweloperska z siedzibą w Bełsznicy działająca na rynku od 2008 roku. Prowadzą hurtownię budowlaną oferującą szeroki wybór wysokiej jakości materiałów i narzędzi budowlanych. Specjalizują się w kompleksowych pracach remontowych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków w tym montaż drzwi, okien rolet oraz bram garażowych.

Branża: Budowlana
Technologia: Facebook Ads, Google Ads, Allegro Ads, Facebook, Instagram
Problem: Sprzedaż 
Rynek: Polska

Wyzwanie/cel

Klient zwrócił się do nas z chęcią poszerzenia swojej dotychczasowej sprzedaży stacjonarnej do sieci. Chcieli skupić się na promowaniu produktów wykończeniowych oraz remontowych. Wyzwanie, jakie postawiono przed nami, obejmowało nie tylko zwiększenie sprzedaży w ich sklepie internetowym, ale również budowanie rozpoznawalności marki i zaufania wśród nowych klientów. W dalszej perspektywie współpracy celem Klienta była ekspansja sprzedaży również za granicą.

Nasze rozwiązania

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta, nasze działania rozpoczęliśmy od kampanii produktowych na terenie Polski. Po osiągnięciu szybkiego sukcesu i generowaniu znaczących przychodów na poziomie kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie zdecydowaliśmy się na kolejny krok – ekspansję na rynek czeski. Nasze działania wspomogliśmy sprzedażą na platformie Allegro, co przyczyniło się do jeszcze szybszego wzrostu przychodów Klienta.

Korzyści

Dzięki naszym kampaniom produktowym oraz ekspansji na rynek polski i czeski firma zwiększyła swoją widoczność i rozpoznawalność wśród potencjalnych klientów. Wygenerowany ruch na stronie internetowej oraz na platformie Allegro przełożył się na znaczny wzrost sprzedaży, co przyniosło Klientowi zyski na poziomie kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie. Dodatkowo nasze działania przyczyniły się do budowy solidnego fundamentu dla dalszego rozwoju firmy, umożliwiając jej poszerzenie działalności na nowe rynki oraz utrzymanie stabilnego wzrostu sprzedaży.

Skontaktuj się z nami TEST

Masz pytanie lub jesteś zainteresowany współpracą z nami? Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego, bądź odwiedzenie naszego biura.

Wypełnij formularz