Sklep internetowy - Sobieski Biżuteria - Agencja Reklamowa

Sklep internetowy – Sobieski Biżuteria

Portfolio | Strony internetowe

Rozpoczynając współpracę z Klientem określiliśmy główne cele, z których podstawowym było stworzenie sklepu internetowego. 

Spójna identyfikacja wizualna

Tworząc strategię marketingową ustaliliśmy złoty jako główny kolor identyfikujący naszego Klienta. Dodatkowo, w związku z charakterem działalności, zależało nam, by sklep internetowy był estetyczny i elegancki. Projekt strony zawiera więc biel, złoto i czerń, jako główną kolorystykę. 

Sklep dla wymagających klientów

Na stronie dostępnych jest wiele kategorii odnoszących się do produktów. Dodatkowo możliwe jest bardzo szczegółowe wyselekcjonowanie i wybranie wielu aspektów, takich jak: typ biżuterii, kamień lub kruszec. Dzięki temu sklep dopasowany jest do najbardziej wymagających klientów. 

Banery oraz zmiany na stronie

Ze względu na ciągłą współpracę z Klientem na bieżąco i regularnie wymieniane są banery na głównej stronie sklepu. Dopasowywane są one do bieżących trendów, obecnych okoliczności lub dostępnych promocji. 

Chciałbyś abyśmy zrealizowali taki projekt dla Ciebie? Umów się na bezpłatną konsultację z naszym doradcą. Sprawdzimy czy będziemy mogli Ci pomóc.