Sklep internetowy – Sobieski Biżuteria

Rozpoczynając współpracę z Klientem określiliśmy główne cele, z których podstawowym było stworzenie sklepu internetowego. 

Spójna identyfikacja wizualna

Tworząc strategię marketingową ustaliliśmy złoty jako główny kolor identyfikujący naszego Klienta. Dodatkowo, w związku z charakterem działalności, zależało nam, by sklep internetowy był estetyczny i elegancki. Projekt strony zawiera więc biel, złoto i czerń, jako główną kolorystykę. 

Sklep dla wymagających klientów

Na stronie dostępnych jest wiele kategorii odnoszących się do produktów. Dodatkowo możliwe jest bardzo szczegółowe wyselekcjonowanie i wybranie wielu aspektów, takich jak: typ biżuterii, kamień lub kruszec. Dzięki temu sklep dopasowany jest do najbardziej wymagających klientów. 

Banery oraz zmiany na stronie

Ze względu na ciągłą współpracę z Klientem na bieżąco i regularnie wymieniane są banery na głównej stronie sklepu. Dopasowywane są one do bieżących trendów, obecnych okoliczności lub dostępnych promocji. 

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie lub jesteś zainteresowany współpracą z nami? Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego, bądź odwiedzenie naszego biura.

Wypełnij formularz