Sobieski Biżuteria

Krótki opis klienta

Sobieski Biżuteria to jubiler z wieloletnim doświadczeniem, oferujący ponadczasową biżuterię srebrną oraz złotą. Jako partnerzy sprzedażowi posiadają w swoim asortymencie zegarki renomowanych marek, jak i dodatki od Yes i Verona. Firma dzięki swojemu profesjonalnemu podejściu stale gromadzi dużą grupę miłośników oraz stałych klientów.

Branża: Biżuteria
Technologia: Facebook Ads, Google Ads, Facebook, Instagram
Problem: Zbudowanie marki
Rynek: Polska

Wyzwanie/cel

Klient zgłosił się do naszej agencji z chęcią przekształcenia swojej działalności z lokalnego sklepu stacjonarnego w dynamicznie rozwijającą się markę biżuteryjną o zasięgu ogólnokrajowym. Wyzwanie, jakie postawiono przed nami, obejmowało nie tylko zwiększenie sprzedaży w sklepie internetowym, ale również budowanie rozpoznawalności marki i zaufania wśród nowych klientów.

Nasze rozwiązania

Wdrożyliśmy precyzyjne kampanie reklamowe, które skupiały się na budowaniu rozpoznawalności marki oraz generowaniu ruchu na stronę internetową, gdzie potencjalni klienci mogli zapoznać się z ofertą. Opracowaliśmy również kampanie produktowe z atrakcyjnymi ofertami, aby skutecznie zachęcić klientów do dokonania zakupu. Kluczowym elementem naszej strategii było wykorzystanie remarketingu, który pozwolił na utrzymanie kontaktu z osobami zainteresowanymi marką, oraz jeszcze niezdecydowanymi co do zakupu.

Korzyści

Dzięki naszym rozwiązaniom w kampanii SEM, udało nam się zbudować rozpoznawalność marki od podstaw. Wzrost widoczności w internecie zaowocował znacznym zwiększeniem sprzedaży, która sięgnęła setek zamówień miesięcznie. Ponadto, nasze działania przyczyniły się do zbudowania lojalnej bazy klientów, co przekłada się na długoterminowy sukces firmy.

Skontaktuj się z nami TEST

Masz pytanie lub jesteś zainteresowany współpracą z nami? Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego, bądź odwiedzenie naszego biura.

Wypełnij formularz