Sklep internetowy – Eluks

Opis klienta

Eluks to profesjonalny dostawca mebli specjalizujący się w różnorodnych modelach szaf. Ich oferta obejmuje bogaty wybór stylów, kształtów i rozmiarów, pozwalając klientom idealnie dopasować meble do swojej przestrzeni. Działają na terenie całej Wielkiej Brytanii, zapewniając wysoką jakość usług i zadowolenie klienta.

Wyzwanie/cel

Celem Klienta było stworzenie i wprowadzenie nowej marki meblowej na rynek Wielkiej Brytanii. Pragnął stworzyć innowacyjny konfigurator “Build Your Own Wardrobe”, który umożliwiłby użytkownikom personalizację mebli według własnych upodobań. Pomimo posiadania ogólnej koncepcji, Klient potrzebował wsparcia w opracowaniu konkretnego rozwiązania.

Nasze rozwiązania

W trakcie współpracy zaproponowaliśmy i wdrożyliśmy rozbudowany konfigurator szaf. Umożliwił on wybór materiałów, wyposażenia wnętrza szafy oraz dostosowanie jej rozmiaru do indywidualnych preferencji użytkownika. Wdrożone przez nas integracje bramek płatności tj. Klarna czy płatności Amazon ułatwiły zagranicznym klientom proces zakupowy. Dzięki zaimplementowaniu funkcji czatu online klienci sklepu Eluks uzyskali szybszy dostęp do pomocy i obsługi klienta.

Korzyści

Wdrożony przez nas konfigurator przyczynił się do zwiększenia atrakcyjności oferty Eluks, a także usprawnił proces zakupowy i zwiększył zaangażowanie użytkowników na sklepie. Oprócz skutecznych narzędzi sprzedażowych wsparliśmy Klienta w budowaniu stabilnej marki. Dzięki stworzeniu spójnej identyfikacji wizualnej i rozbudowanej strategii marketingowej firma może dynamicznie się rozwijać, jednocześnie budując rozpoznawalność i zaufanie wśród klientów. Dodatkowo wdrożenie sekcji blog wpływa nie tylko na budowanie lojalności z użytkownikami, ale również zwiększa widoczność witryny.

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie lub jesteś zainteresowany współpracą z nami? Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego, bądź odwiedzenie naszego biura.

Wypełnij formularz