Project Bike

Krótki opis klienta

Project Bike to wyspecjalizowany sklep rowerowy oferujący szeroki wybór renomowanych marek takich jak Trek Giant czy Pinarello. Ich oferta obejmuje nie tylko sprzedaż wysokiej jakości rowerów, akcesoriów rowerowych czy trenażerów, ale także kompleksowe usługi tj. Bike Fitting. Dodatkowo są oficjalnym centrum serwisowym Shimano, co zapewnia ich klientom profesjonalną obsługę techniczną i pomoc.

Branża: Rowerowa
Technologia: Facebook Ads, Google Ads
Problem: Sprzedaż 
Rynek: Polska

Wyzwanie/cel

Celem klienta było zwiększenie sprzedaży swoich produktów z naciskiem na rowery i akcesoria rowerowe. Chcieli pozyskać większy ruch na swoim sklepie internetowym, co miało przełożyć się na znaczący wzrost konwersji. Szczególnie zależało im na osiągnięciu wysokiego zwrotu z inwestycji (ROAS), co stanowiło kluczowy wskaźnik ich sukcesu w kampaniach SEM.

Nasze rozwiązania

Skoncentrowaliśmy się na przyciągnięciu ruchu na stronę internetową poprzez różnorodne kanały. Stale optymalizowaliśmy i monitorowaliśmy nasze kampanie SEM. Strategia opierała się na promowaniu produktów sezonowych dostosowanych do preferencji Klientów i trendów na rynku. Dodatkowo aktywnie promowaliśmy sklep na obszarze całej Polski, co przyczyniło się do zwiększenia widoczności marki i dotarcia do nowych klientów.

Korzyści

Dzięki naszym działaniom Project Bike osiągnął szereg korzyści, które znacząco wpłynęły na rozwój ich biznesu. Zwiększenie widoczności w internecie i promowanie sklepu na obszarze całej Polski przyczyniło się do przyciągnięcia większej liczby potencjalnych klientów. Ciągłe monitorowanie i optymalizacja naszych kampanii pozwoliło nam osiągnąć cel, generując wysoki ruch na stronie oraz znaczący wzrost konwersji. Dodatkowo nasze działania przyczyniły się do zwiększenia rozpoznawalności marki, co wpłynęło na pozytywne na długotrwały sukces biznesowy Klienta. Osiągnięty ROAS na poziomie kilkudziesięciu tysięcy świadczy o efektywności naszych działań.

494,60%

Wzrost konwersji

7458,48%

ROAS

547,60%

Wzrost ilości użytkowników

Skontaktuj się z nami TEST

Masz pytanie lub jesteś zainteresowany współpracą z nami? Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego, bądź odwiedzenie naszego biura.

Wypełnij formularz