Mega Taxi

Krótki opis klienta

Mega Taxi to renomowana krakowska firma taksówkarska z ponad trzydziestoletnią tradycją świadczenia usług transportowych. Zaufanie swoich klientów zdobyli dzięki swoim niezawodnym kierowcom, nowoczesnej flocie aut oraz atrakcyjnym cenom. Poza usługami transportowymi oferują szeroki wachlarz usług dodatkowych tj. dostawa zakupów spożywczych, taxi bagażowe czy pomoc drogową.

Wyzwanie/cel

Naszym celem było utrzymanie silnej pozycji klienta na lokalnym rynku, jak i skuteczne zachęcenie nowych osób do skorzystania z usług Mega Taxi. Firmie zależało nie tylko na poprawienie wizerunku online, lecz także na przyciągnięciu potencjalnych kierowców taksówek. Wszystko po to, aby stale rozszerzać swoją flotę.

Nasze rozwiązania

Jako agencja marketingowa wspieramy markę w budowaniu silnej obecności online i promowaniu ich usług. Stworzyliśmy nowy key visual, który poprawił przejrzystość social mediów i wpłynął pozytywnie na wizerunek firmy. Nasze działania koncentrują się również na skutecznym employer brandingu firmy, co wpływa na pozyskanie nowych pracowników.

Korzyści

Nasze działania przyniosły zauważalny wzrost liczby klientów oraz nowych kierowców. Dzięki nowym, charakterystycznym grafikom w mediach społecznościowych, budujemy spójne skojarzenia z marką, co wpływa na zaangażowanie klientów. W wyniku naszych działań nie tylko wzrosła popularność firmy, ale także świadomość ciekawych rozwiązań np. przewóz bagażu. Rozwój wizerunku firmy okazał się kluczowy w procesie pozyskiwania nowych klientów i kierowców.

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie lub jesteś zainteresowany współpracą z nami? Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego, bądź odwiedzenie naszego biura.

Wypełnij formularz