testowe-wpb-2

Stan początkowy

W ramach współpracy stworzyliśmy indywidualne rozwiązanie e-commerce, które pozwala na łatwe i wygodne dokonywanie zakupów rolet plisowanych przez Internet. Sklep internetowy został zaprojektowany tak, aby klient mógł łatwo nawigować po stronie i znaleźć interesujące go produkty. Zadbaliśmy o intuicyjną nawigację i czytelne kategorie produktów, co pozwoliło na sprawną i przyjemną obsługę strony.

Branża: Biżuteria
Technologia: Facebook, Instagram, Google
Problem: Zbudowanie marki
Rynek: Polska

Cel marketingowy

W ramach współpracy stworzyliśmy indywidualne rozwiązanie e-commerce, które pozwala na łatwe i wygodne dokonywanie zakupów rolet plisowanych przez Internet. Sklep internetowy został zaprojektowany tak, aby klient mógł łatwo nawigować po stronie i znaleźć interesujące go produkty. Zadbaliśmy o intuicyjną nawigację i czytelne kategorie produktów, co pozwoliło na sprawną i przyjemną obsługę strony.

Podejmowane działania

  • lorem ipsum
  • lorem ipsum
  • lorem ipsum
  • lorem ipsum
  • lorem ipsum
  • lorem ipsum

Efekt

Wynikiem naszej pracy jest estetyczny, funkcjonalny i łatwy w obsłudze sklep internetowy, który w krótkim czasie przyniósł klientowi wymierne korzyści. Dzięki niemu, klienci mogą łatwo i wygodnie dokonywać zakupów rolet plisowanych przez Internet, a firma może zwiększyć swoje zyski i zasięg działania.

2406

Polubienia fanpage na Facebooku

897 878

Zasięg na Facebooku

188 047

Zasięg na Instagramie

Skontaktuj się z nami TEST

Masz pytanie lub jesteś zainteresowany współpracą z nami? Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego, bądź odwiedzenie naszego biura.

Wypełnij formularz