Stelge

Krótki opis klienta

Stelge to polska firma, która doskonale rozumie oczekiwania klientów poszukujących wysokiej jakości i funkcjonalnych rolet plisowanych. Jako bezpośredni producent, gwarantują spersonalizowane rozwiązania oparte na najwyższej jakości komponentach i certyfikowanej tkaninie, produkowanej od początku do końca w Polsce. Każda roleta plisowana jest tworzona od podstaw, z uwzględnieniem indywidualnych zamówień, co sprawia, że są nie tylko praktyczne, ale także estetyczne.

Branża: Produkcja i sprzedaż rolet
Technologia: Facebook Ads, Google Ads, Allegro Ads, Facebook, Instagram
Problem: Sprzedaż 
Rynek: Polska

Wyzwanie/cel

Klient zwrócił się do nas z chęcią stworzenia marki od zera. Głównym celem klienta było szybkie rozpoczęcie sprzedaży oraz budowanie silnej pozycji lidera w branży rolet. Klient pragnął zyskać rozpoznawalność w swojej dziedzinie, co wiązało się z koniecznością skutecznego wypromowania marki oraz produktów na rynku.

Nasze rozwiązania

Nasze kompleksowe działania rozpoczęliśmy od kampanii produktowych obejmujących całą Polskę. Poza sprzedażą produktów naszym celem było zbudowanie silnej pozycji marki na rynku. Wraz z postępem współpracy zaczęliśmy promować usługę montażu na terenie Krakowa, Wrocławia oraz województwa łódzkiego. Dzięki wprowadzeniu nowej usługi i skutecznego jej promowania Klient dotarł do większej liczby klientów i zwiększył sprzedaż.

Korzyści

Dzięki naszym działaniom Stelge zyskało nie tylko rozpoznawalność, ale także zaufanie klientów, które jest kluczowe dla sukcesu w e-commerce. Budując markę od podstaw, udało nam się stworzyć solidne fundamenty dla rozwoju firmy, co pozwoliło klientowi na generowanie znaczących przychodów. W ramach kompleksowej współpracy z firmą zrealizowaliśmy szereg dodatkowych projektów, które przyczyniły się do budowy marki i zwiększenia sprzedaży.

Skontaktuj się z nami TEST

Masz pytanie lub jesteś zainteresowany współpracą z nami? Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego, bądź odwiedzenie naszego biura.

Wypełnij formularz