Strona internetowa – Sigma – Agencja Marketingowa

Strona internetowa – Sigma

Portfolio | Strona Wizytówka | Strony internetowe

Celem stworzenia landing page’a dla marki SIGMA Technology & Energy Solutions było zrealizowanie projektu, który ułatwi proces zbierania leadów oraz danych kontaktowych do zainteresowanych usługami marki odbiorców.

Proste przedstawienie oferty

Choć temat elektromobilności nie jest łatwy to przedstawienia, udało nam się w prosty sposób opisać usługi jakie wykonuje marka SIGMA. Głównym naszym celem było stworzenie zrozumiałej strony typu landing page, która będzie pozyskiwać leady. Wyodrębniono więc na niej dużą część, na której wprowadzono przejrzysty formularz kontaktowy. 

Kierowanie treści na konkretną grupę odbiorczą

Strona została wykonana tak, że każda z trzech grup odbiorczych może w łatwy sposób odnaleźć swoją sekcję. Wyodrębniono część dla klienta indywidualnego, klienta biznesowego oraz inwestora. W każdej z nich stworzono odrębne teksty, ściśle nawiązujące do oferty firmy. 

Spójna wizualizacja

Strona bezpośrednio łączy się z wcześniej stworzoną identyfikacją wizualną marki SIGMA, udostępnioną również na mediach społecznościowych. Dzięki temu odbiorcy łatwo mogą łączyć kolory i grafiki z konkretną firmą.