Redan SA

Krótki opis klienta

Firma Redan S.A. z Łodzi jest wiodącym dostawcą usług logistycznych dla sklepów internetowych, oferując kompleksowe rozwiązania od przygotowania zamówień po obsługę zwrotów i reklamacji, a także audyty logistyczne. Specjalizując się w obsłudze polskiego rynku, firma również zapewnia międzynarodowy transport, umożliwiając swoim klientom sprzedaż na rynkach zagranicznych.

Branża: Logistyczna
Technologia: Facebook Ads, Google Ads, Facebook, Instagram, LinkedIn
Problem: Lead generation
Rynek: Polska, Europa

Wyzwanie/cel

Klient zgłosił się do nas z wyzwaniem rozwinięcia usługi fulfillment, polegającej na kompleksowej obsłudze zamówień dla e-commerce. Głównym celem prowadzonych działań reklamowych było pozyskanie leadów, czyli potencjalnych klientów. Wyzwaniem podczas prowadzenia kampanii było podkreślenie, że usługa ta nie ogranicza się jedynie do magazynowania, lecz obejmuje także przyjęcie towaru, kompletację zamówień, pakowanie produktów oraz obsługę zwrotów i reklamacji.

Nasze rozwiązania

Naszym rozwiązaniem było prowadzenie kampanii reklamowych zarówno w systemie Google Ads, jak i Facebook Ads. Skupiliśmy się głównie na działaniach pozyskujących formularze kontaktowe, jednocześnie realizując kampanie wizerunkowe, które generowały większy ruch na stronie internetowej. Zwiększona liczba użytkowników umożliwiła późniejsze kampanie remarketingowe, zwiększając szansę na konwersję. Ponadto, ze względu na rozwój możliwości logistycznych klienta, rozszerzono jego działalność na wybrane regiony Europy.

Korzyści

Korzyściami dla klienta, dzięki prowadzonym kampaniom reklamowym, było pozyskanie setek leadów zainteresowanych ofertą usługi. Dodatkową korzyścią było podkreślenie konkurencyjności firmy oraz budowanie świadomości o istnieniu kompleksowej obsługi, umożliwiającej efektywne prowadzenie działań logistycznych dla sklepów internetowych. Dzięki temu klient mógł skutecznie rozwijać swoją działalność i zyskiwać nowych klientów zarówno na krajowym, jak i międzynarodowym rynku.

2066,7%

Wzrost konwersji

4%

Współczynnik konwersji

1821,8%

Wzrost ilości użytkowników

Skontaktuj się z nami TEST

Masz pytanie lub jesteś zainteresowany współpracą z nami? Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego, bądź odwiedzenie naszego biura.

Wypełnij formularz