Strona internetowa – Odszkodowania PRL

Dla marki Omega Kancelarie Prawne wykonaliśmy dwa landing page’y, w tym stronę dedykowaną odszkodowaniom PRL. Głównym jej celem było pozyskiwanie leadów, przyciąganych z kampanii reklamowych.

Szczegółowy opis usługi

Naszym głównym zadaniem było stworzenie strony łatwej do obsługiwania oraz przedstawiającej wszystkie najważniejsze kwestie. Ze względu na jej charakter musieliśmy przekształcić prawny język w treść przyjazną każdemu. Udało nam się stworzyć landing page, który szczegółowo opisuje całą usługę stworzoną przez Omega Kancelarie Prawne. 

Ciekawie przedstawiona treść

Ze względu na szczególny charakter strony, postanowiliśmy w zupełnie inny sposób przedstawić jej treści. dlatego zdecydowaliśmy się na wiele przyciągających infografik, dzięki którym strona wygląda znacznie ciekawiej, aniżeli w przypadku długich i niezrozumiałych tekstów.

Identyfikacja wizualna

Strona łączy ze sobą kolory, które są stonowane i jednocześnie nawiązują do logo marki Omega Kancelarie Prawne. Grafiki bezpośrednio odwołują się do prawnej tematyki strony.

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie lub jesteś zainteresowany współpracą z nami? Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego, bądź odwiedzenie naszego biura.

Wypełnij formularz