Kampania marketingowa – Concept Loft – Agencja Marketingowa

Kampania marketingowa – Concept Loft

Facebook Ads | Google Ads

W kampanii tworzonej dla Klienta zastosowano: Kampanię Facebook Ads oraz Google Ads.


Tagi: |

Wyzwanie

Klient zwrócił się do nas z prośbą o pomoc w otworzeniu własnego biznesu. Stworzyliśmy dla niego kilka propozycji, z których wybrał jedną, będącą podstawą firmy Concept Loft.

 

Branża: Meblarska

Technologia: Facebook Ads, Google Ads

Wyzwanie: Sprzedaż

Rynek: Polska

Cel Marketingowy

Po wyborze profilu firmy zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy sklep internetowy. Przygotowaliśmy identyfikację wizualną, a także kampanię Social Media. Ze względu na fakt, że marka była nowa – zaproponowaliśmy kampanie wizerunkowe oraz sprzedażowe Facebook ADS/Google ADS. Dodatkowo przeprowadzenie marketingu szeptanego na grupach tematycznych.

Podstawowym problemem nowych marek jest brak odpowiedniej i zaangażowanej grupy odbiorczej. Kampania wizerunkowa, identyfikacja wizualna, a także promowanie opublikowanych postów pozwoliło już na samym początku zwiększyć zasięg profilu firmy na mediach społecznościowych. Dzięki kampaniom reklamowym rozpoczęliśmy efektywną sprzedaż na sklepie.

Podejmowane działania

  • Pomoc w stworzeniu marki – planu biznesowego oraz określenie celów marketingowych,
  • Research dotyczący konkurencyjnych firm i ich działań,
  • Zaprojektowanie oraz wdrożenie sklepu internetowego,
  • Utworzenie kampanii Facebook ADS,
  • Utworzenie kampanii Google ADS.

Efekt

Efektem naszych działań był napływ klientów – rozpoczęcie sprzedaży oraz rozpoznawalność marki w przestrzeni online. Dzięki kampani buzz-marketingu udało nam się zainteresować marką oraz asortymentem potencjalnych klientów.

Skonsultuj swój pomysł na
Kampanię marketingową

Zastanawiasz się czy Twój pomysł na kampanię wypali? Obawiasz się czy nie przepalisz budżetu reklamowego na bezskuteczne działania?