Sklep internetowy – Butik La Moda – Agencja Marketingowa

Sklep internetowy – Butik La Moda

Portfolio | Sklep internetowy

Celem stworzenia sklepu internetowego Butik La Moda było stworzenie miejsca, w którym możliwe byłoby rozpoczęcie sprzedaży online, oprócz dotychczas prowadzonej sprzedaży stacjonarnej.

Wygląd dopasowany do grupy odbiorczej

Z rozmów, a także wypełnionego przez Klientkę briefu, dowiedzieliśmy się, że główną grupę odbiorczą stanowią kobiety w konkretnym wieku i konkretnymi zainteresowaniami. W związku z tym stronę wykonaliśmy w kolorze różowym oraz białym, który nawiązywałby nie tylko do identyfikacji wizualnej marki (np. logo), ale również do grupy docelowej.

Pomoc we wszystkich kwestiach wdrożenia strony

Jako agencja marketingowa wykonujemy sklepy internetowe, które nie tylko są ładne i przyjemne dla oka, ale również funkcjonalne. Przede wszystkim skupiamy się na optymalizacji strony tak, aby w przyszłości przeprowadzane kampanie reklamowe działały sprawnie. Pomagamy również w wyborze domeny, a także wykupieniu hostingu.

Dopasowanie strony do marki

Ze względu na produkty, które są sprzedawane w sklepie internetowym, dopasowaliśmy menu, uwzględniając wszystkie kategorie odzieży, o których wspomniała Klientka.