Strony internetowe

Projektujemy strony internetowe dla małych firm, korporacji a także klientów indywidualnych. Tworzenie stron www to dziedzina, którą zajemujemy się od wielu lat. Nasze doświadczenie pozwala podejśc nam indywidualnie do każdego klienta, tak aby dostosować się do jego potrzeb. Kiedy tworzymy stronę internetową bądź naszym punktem wyjscia jest rozmowa z klientem, aby mogła powstać koncpecja i projekt graficzny. Nad przygotowaniem strony internetowej i pracuje zespół specjalistów, która dba o to by rezultaty nie tylko zachwycały oko, ale i generowały zyski dla Twojego biznesu.

Zamów

Sklepy internetowe

W oparciu o sztukę użytecznego projektowania UX i UI, tworzymy sklepy e-commerce. Korzystamy ze wsparcia PrestaShop i WooCommarce, aby w pełni wykorzystać potencjał sklepu internetowego. Zapewniamy wsparcie merytoryczne na każdym etapie prac nad sklepem – od pomysłu przez realizację po konsultacje dla istniejących już sklepów internetowych.

Zamów

Aplikacje

Realizujemy aplikacje mobilne dostępne dla szerokiego grona odbiorców (rozrywkowe, konsumenckie, edukacyjne), jak również aplikacje biznesowe stanowiące wsparcie dla działów sprzedaży, konstruktorów i architektów, sieci partnerskich, operatorów logistycznych (TSL).

Zamów